• آخرین بروز رسانی : 1400/09/14

اخبار > مدیر کل انتقال خون سیستان و بلوچستان با فرمانده مرزبانی در استان دیدار کرد

 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل انتقال خون سیستان و بلوچستان با فرمانده مرزبانی در استان دیدار کرد

 

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان سیستان و بلوچستان مدیر کل انتقال خون استان با فرماندهی مرزبانی استان دیدار و گفتگو کرد

در این ملاقات که به مناسبت هفته نیروی انتظامی  در محل دفتر فرماندهی مرزبانی انجام شد دکتر سهیلا خسروی مدیر کل انتقال خون استان ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند پرسنل مرزبانی در برقراری امنیت پایدار در مرزهای شرقی کشور از مشارکت پرسنل این نیرو در امر اهدای خون تشکر کرد.

سهیلا خسروی گفت سازمان انتقال خون تنها سازمان حیاتی در حوزه بهداشت و درمان است که فعالیتها و خدمات ارائه شده توسط این سازمان مستقیما به جان انسانها مربوط میشود که این موضوع نشان از اهمیت ویژه این مجموعه دارد.

خسروی اضافه کرد مجموعه پرسنل انتظامی و نظامی استان همیشه برای اهدای خون و نجات جان انسانها پیش قدم بوده اند که این امر ارزش بسیار زیادی دارد و میتواند الگوی مناسبی برای سایر احاد مردم جامعه باشد.

در ادامه سرتیپ دوم پاسدار اقای محمد ملاشاهی فرمانده مرزبانی استان ضمن خوش امد گوئی به مدیر کل انتقال خون استان از فعالیتهای بشر دوستانه انتقال خون تقدیر و بر اهمیت نقش این سازمان در سلامت جامعه تاکید کرد

سردار ملاشاهی گفت مجموعه مرزبانی و همچنین پرسنل نظامی سراسر استان نگاه ویژه ای به بحث انتقال خون و تهیه خون کافی و سالم دارند و اینجانب همیشه تاکید کرده ام اهدای خون را در اولویت تمامی برنامه های فرهنگی این نیرو قرار دهند .

سردار ملاشاهی در ادامه افزود نگاه ما به اهدای خون نگاه حفاظت از مرزهای سلامت کشور است که مرزبانی از این امر مهم را وظیفه خود میدانیم.

در پایان نیز سردار ملاشاهی ضمن دریافت لوح تقدیر و هدیه مدیر کل انتقال خون استان در تیم سیاری انتقال خون حضور پیدا و اهدای خون کرد.


٠٩:٣٣ - دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٣٩٥    /    تعداد نمایش : ٢٧خروج