• آخرین بروز رسانی : 1400/09/14

اخبار > مدیر کل انتقال خون سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد

 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل انتقال خون سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد

 

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان سیستان و بلوچستان مدیر کل انتقال خون استان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و در خصوص مسائل انتقال خون به رایزنی پرداخت.

در این دیدار که در محل دفتر نماینده ولی فقیه انجام شد دکتر سهیلا خسروی مدیر کل انتقال خون استان ضمن تقدیر از حمایتهای همیشگی مجموعه نهاد نمایندگی ولی فقیه در استان بر لزوم نگاه حمایت محور به انتقال خون توسط مسئولین استان تاکید کرد .

سهیلا خسروی گفت سازمان انتقال خون تنها سازمان حیاتی در حوزه بهداشت و درمان است که فعالیتها و خدمات ارائه شده توسط این سازمان مستقیما به جان انسانها مربوط میشود که این موضوع نشان از اهمیت ویژه این مجموعه دارد.

خسروی اضافه کرد مجموعه همکاران ما در تمام شبانه روز خصوصا با شیوع بیماری همه گیر کرونا با تمام توان برای تهیه و توزیع خون سالم تلاش کردند و پا به پای مجموعه همکاران دانشگاه های علوم پزشکی تمام وقت در راه سلامت جامعه و بیماران از هیچ فعالیتی دریغ نکردند.

در ادامه ایت الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان ضمن خوش امد گوئی به مدیر کل انتقال خون استان از فعالیتهای بشر دوستانه انتقال خون تقدیر و بر اهمیت نقش این سازمان در سلامت جامعه تاکید کرد

ایت الله محامی گفت مجموعه دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه و همچنین ائمه جمعه سراسر استان نگاه ویژه ای به بحث انتقال خون و تهیه خون کافی و سالم دارند که با تاکیدات صورت گرفته به عزیزان در تمامی نمازهای جمعه استان برای تشویق مردم به اهدای خون این مهم در خطبه های نماز جمعه کنجانده شده است.

ایت الله محامی در ادامه افزود مبحث اهدای خون به یک یا چند ارگان خاص ختم نمیشود و تمام جامعه باید برای کمک به انتقال خون دست به دست یکدیگر بدهند تا مشکلات کمبود خون در استان مرتفع گردد.

ایت الله محامی گفت باید اهدای خون را در جامعه برای مردم تسهیل نمائید تا تمامی مردم استان امکان انجام این عمل معنوی را داشته باشند و این کمکهای معنوی از انتقال خون دریغ نشود.


١٢:٢٦ - پنج شنبه ٢٢ مهر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٣٥٠    /    تعداد نمایش : ٤٤خروج